Екипа Врања је у првом колу Прве Футсал лиге Србије, на домаћем терену, играла  нерешено 3:3 са гостујућим саставом Бечеја. Стрелци за домаћи тим били су Николић,  Стефановић и Арваји који је постигао ауто-гол.Иако су Врањанци имали предност 2:1 после  првог дела игре, гостујући састав је у прва два минута другог полувремена преокренуо  резултат, а екипа Врања је до краја успела само да изједначи.

Најбољи у домаћем тиму био  је голман Жикица Ристић који је у неколико наврата, одличним интервенцијама, спасао  сигурне погодке. Имали су домаћи играчи неколико прилика, али нису успели да постигну  погодак више за три бода. У наредном колу екипа Врања игра на домаћем терену са ВИК  Наисусом.

Tuesday the 16th. Спортски савез града Врања 2013.