У првој утакмици 4. кола Друге регионалне лиге Исток, кошаркаши врањског Југбаскета су гостовали Хајдук Вељку из Неготина и претрпели пораз 76:63. Иако је искусна домаћа екипа Хајдук Вељка након првог полувремена имала предност од 16 поена, Врањанци су у трећем периоду игре успели да достигну ту предност и последња четвртина је почела при нерешеном резултату 54:54.

Кошаркаши Југбаскета су се истрошили у трећем периоду надокнадивши предност из првог полувремена и у последњој деоници игре, домаћа екипа је била боља 22:9 и остварила и четврту победу у овом превенству.

Југбаскет остаје на један тријумф и пет бодова, а у наредном колу дочекује Зицер из Бора.

Friday the 19th. Спортски савез града Врања 2013.