Меч 7. кола Супер Б рукометне лиге, екипа Врања 1957 одиграла је на гостовању и претрпела пораз од београдског Обилића 30:24, полувреме 17:11. Врањанци су до 9. минута имали предност 6:5, али су домаћи рукометаши преокренули резултат и до краја сусрета увећавали предност. Најефикаснији у врањском тиму био је Милош Илић са 7 погодака, док је екипи Обилића најпрецизнији био Растко Аничић са 8 голова.

Врање 1957 остаје на две победе и са 5 бодова заузима 10. позицију. У наредном колу у Врању гостује Пролетер из Зрењанина.

Рукометашице Врања су утакмицу 6. кола Друге лиге Морава одиграле на домаћем терену и савладале други тим Јагодине 22:20. Врањанке настављају са добрим играма и после 6 кола имају 4 тријумфа.

Thursday the 18th. Спортски савез града Врања 2013.