Екипа Врања 1957 остварила је другу победу у шампионату Прве лиге Исток у Прокупљу. У  утакмици 6. кола побеђен је Топличанин, резултатом 25:24, полувреме 17:14 за Врањанце.

Врањски тим је био бољи током читавог меча и на крају заслужено остварио победу.  Интересантно је да су врањски рукометаши досадашње две победе остварили на гостујућим  теренима, у Прокупљу и Власотинцу, а да су сва три меча на домаћем терену претрпели  поразе. У наредном колу Врање 1957 домаћин је Радничком 1951.

Резултати 6. кола: Власотинце - Планинка Пролом вода 18:43, Јастребац - Хајдук Вељко 34:28, Топличанин - Врање 1957 24:25, Житорађа - Дубочица 54 24:29.

Прву победу оствариле су и рукометашице Врања у дуелу са Ђердапом из Кладова, резултатом 27:18, полувреме 15:9, у 5. колу Прве лиге Исток за жене. Једна од најбољих рукометашица на овом сусрету била је Јована Величковић која је била и најефикаснија са 7 постигнутих голова. Био је то судар две екипе, које до овог меча нису имале победу па је ово био својеврсни дерби зачеља табеле. У наредном 6. колу Врање је домаћин Пироту.

Резултати 5. кола Бор РТБ - Црвени Крст 34:24, Пирот - Књажевац 33:22, Врање - Ђердап 27:18, Наиса 2 - Топличанин 29:29.

Saturday the 20th. Спортски савез града Врања 2013.