Овог викенда је у Алексинцу одржано Првенство Србије у А и Б класи у фулконтакту и Првенство централне Србије за јуниоре, кадете и пионире у лоукику.

На Првенству Србије је за два дана учествовало 96 такмичара из 26 клубова, док је на Првенству Централне Србије за млађе категорије учетвовало 54 такмичара из 15 клубова.

Врањанци су за два дана освојили четири злата, 7 сребрних и 2 бронзане медаље, а најзначајнији резултат постигао је Мирољуб Недељковић који је освојио прво место у категорији до 71 килограм А класе. Златне медаље су освојили и Јован Јанковић до 51 килограм код кадета, Милица Мирковић до 48 килограма код јуниорки и Маријана Симоновић до 60 килограма у јуниорској конкуренцији.

Ова два првенства су су била последња у 2013. години.

Saturday the 20th. Спортски савез града Врања 2013.