Фудбалери „Динама“ победили су на стадиону „Јумка“ у Врању екипу „Радничког“ из Пирота, резултатом 1:0, у генералној проби пред почетак шампионата у Првој лиги Србије. У веома занимљивом мечу , у судару два нова прволигаша, „Динама“ који је испао из Супер лиге и „Радничког“, који се пласирао из Српске лиге, победа је припала искуснијем тиму. Пред око 500 гледалаца, меч је решен у 13. минуту, када је Давор Недељковић матирао голмана Пироћанаца, Шуљагића. До краја првог полувремена, „Динамо“ је могао до веће предности, али играчи врањског тима нису били прецизни. У другом делу меча, „Раднички“ се ослободио притиска, па је могао да поравна резултат, после ударца Поповића, али је његов презимењак на голу „Динама“ био на висини задатка. До краја утакмице било је прилика и пред једним и пред другим голом, али је резултат остао непромењен. „Динамо у првом колу, 3. августа, дочекује у Врању, „Смедерево“.

Wednesday the 24th. Спортски савез града Врања 2013.