Град Врање, Спортски савез Града и сеоске Месне заједнице у току лета организовали су 12 турнира у малом фудбалу, који су били одлично посећени и на којима је учествовало велики број екипа. Последња три турнира завршена су протекле недеље у селима Корбевцу, Бунушевцу и Ћуковцу. Трећи Меморијални турнир „Иван Здравковић – Баћко“ одржан је у селу Корбевцу уз учешће 11 екипа. За наградни фонд од 80.000 динара борили су се тимови, који су приказали завидан квалитет фудбала. Прво место припало је екипи „Органика Тасић“, друга је била екипа „Грађевинац“ а трећа екипа „Организатор“. Најбољи голман је из екипе „Организатор“, Жарко Тасић, највише голова постигао је Драган Ђокић из „Грађевинца“, док је за најбољег играча проглашен Владимир Јовановић из победничког тима. На турниру у Бунушевцу играло је 12 тимова. Награду од 100.000 динара и прво место освојила је екипа „Стовариште Граде“. Фудбалери ове екипе су у финалу победили „Адрију“, резултатом 4:1. У борби за треће место, екипа „Ми то тако“ савладала је са 2:0 тим „Зека“. За најбољег играча проглашен је Бранислав Јовановић, најбољи голман је Слађан Николић а најбољи стрелац Немања Стојиљковић. У оквиру турнира одржана је и хуманитарна акција у којој је сакупљено 30.000 динара за лечење наше суграђанке Хане Глигоров. И трећи турнир завршен је у селу Ћуковцу поделом награда и признања најбољим екипама. Прво место освојила је екипа „Бин“, друга је била „Ми то тако“ а трећа „Аморети“. На четвртом по реду турниру у овом селу учествовало је 11 екипа. Бранислав Ристић био је најбољи стрелац, Срећко Митић, најбољи голман а Стефан Стојилковић најбољи играч турнира.

Thursday the 25th. Спортски савез града Врања 2013.