Још један мастерс серије 1000 у низу: Новак Ђоковић освојио Мадрид Мастерс 1000 2016 Србија првак Европе 2016, трећи пут за редом Рукомет Одбојка Стрељаштво Кик бокс Карате

На почетку сезоне у Супер Б лиги, Исток-Запад, рукометаши „Врања 1957“ изгубули су у Зубином Потоку од „Мокре Горе“, резултатом 25:23, полувреме 7:9, меч 1 кола шшампионата. Иако су водили током целог првог полувремена и имали егал резултат у другом дел умеча, врањски рукометаши нису успели да на крају остваре позитиван резултат. Прво полувреме у потпуности је припало Врањанцима, па су домаћи рукометаши први пут изједначили резултат тек у 33 минуту на 9:9. У првој деоници меча „Врање 1957“ је имало највише 4 гола предности. Друго полувреме била је права резултатска клацкалица, али су се на крају меча боље снашли рукометаши „Мокре Горе“ и освојили су бодове. Јевтовић је постигао 8 а Чоловић 5 голова у тиму „Врања 1957“, док су Алексић и Станковић погодили по 5 пута гол Врањанаца. У другом колу у Врању гостује „Прва Петолетка“ из Трстеника.