Актуелно

Резултати

Кошаркаши врањског Југа савладали су нишки Јуниор, резултатом 83:79. Иако је на крају било само 4 коша разлике за врањски тим, домаћи кошаркаши били су бољи током читаве утакмице. Прву четвртину Југ је добио са 22:20. Гости из Ниша су се равноправно носили и у другој деоници па се на велики одмор отишло резултатом 39:38 за Врањанце. Трећа четвртина донела је потпуну доминацију Југа па је овај период игре завршена са 23:15 у њихову корист.

На четири минута пре краја меча сви су мислили да је победник решен јер је Југ водио са двоцифреном разликом па је тренер Петровић послао на паркет резервну петорку. Неколико убачених поена Нишлија и слаба одбрана домаћих кошаркаша довела је до тога да се уђе у неизвесну завршницу. Домаћи тренер враћа на терен прву петорку и на крају уз доста среће Југ осваја нове бодове за место у горњем делу табеле Прве мушке регионалне лиге Исток. У 5. колу Југ гостује у Куршумлији.