Актуелно

Резултати

У 12. колу Прве лиге за одбојкашице, екипа Врања доживела је пораз на свом паркету од Београда.

Резултат је био исти као на почету сезоне, када су Београђанке славиле,резултатом 3:2. Врањанкама је припао бод, иако се очекивало да врањске одбојкашице лако укњиже сва три бода у овом мечу. Гошће из престонице боље су отвориле меч и повеле су у првом делу првог сета. До половине овог сета видело се да врањске одбојкашице играју у грчу и да им ништа не полази за руком. Једина светла тачка била је Мијановић,захваљујући којој је резултат преокренут и Врање добија први сет са 25:18. У другом сету смушена игра врањског  тима и расположена Мијановић није могла сама да се супростави младим Београђанкама. Карактеристика другог сета је лоше дизање Михајловић, неколико лоших паралела Рангелов и блок који није функционисао, па је све то довело до изједначења резултата на 1:1 у сетовима. Врање на мишиће добија трећи сет са 25:23, да би одбојкашице Београда четврти сет решиле у своју корист, резултатом 25:21. У тај бреку боља игра Београђанки и победа од 15:10. То је био крај надању Врањских одбојкашица да могу до победе. Када се све сабере лош дан за Врањске одбојкашице  и олако препуштени бодови на домаћем терену исто као и у дуелу са Фоком из Новог Сада. У наредном колу Врање одлази на гостовање Такову.