Актуелно

Резултати

Одбојкашице Врања су извукле поуку из меча са Београдом, када су у прошлом колу изгубиле у Врању, па су са 3:;2 у сетовима тријумфовале у Горњем Милановцу над Таковом. Врућ терен у овом граду и борба Такова и Врања за трећу позицију на табели Прве лиге за одбојкашице, карактеристика су овог 13. кола шампионата. Домаће одбојкашице су боље отвориле меч и повеле са 1:0 у сетовима, који су добиле са 25:21. Мијановић, која као првенство одмиче постаје прави лидер тима, је одличном игром обележила други сет па Врањанке изједначавају на 1:1. Врање води са 2:1 јер су врањске одбојкашице решиле трећи сет у своју корист, резултатом 25:20. Домаћин изједначава на 2:2, јер добија четврти сет са 25:17. Иако су судије својим чудним одлукама фаворизовале Таково, Врање слави у тај бреку са 15:9 и осваја два врло важна бода на овом тешком гостовању. У наредном колу Врање је домаћин Смедереву.

Резултати 13. кола: Смедерево – Крагуј 3:0, Таково – Врање 2:3, Београд – Гимназијалац 3:2, Рода – Клек 1:3, Срем – Фок 3:1, Омладинац – Лесковац 98 3:0

Табела: 1. Клек 36, 2. Срем 34, 3. ВРАЊЕ 26, 4.Таково 24, 5. Београд 22, 6. Фок 24, 7. Рода 18, 8. Омладинац 17, 9. Смедерево 13, 10. Г    имназијалац 13, Лесковац 98 6. 12. Крагуј 1.