Још један мастерс серије 1000 у низу: Новак Ђоковић освојио Мадрид Мастерс 1000 2016 Србија првак Европе 2016, трећи пут за редом Рукомет Одбојка Стрељаштво Кик бокс Карате

Актуелно

Резултати

У 19 колу Прве лиге Србије, фудбалери Динама су на свом терену савладали екипу Оџаци, резултатом 2:0. Врањски фудбалери почели су меч доста резервисано па су нејаки гости припретили два пута у првом полувремену, али на срећу Врањанаца, играчи Оџака били су непрецизни. Динамо је повео у 41. минуту преко Окамијана, који је своју још једну добру игру крунисао голом за вођство. У другом полувремену гости су се орјентисали на чување сопственог гола, али им то није успело јер је Ђокић у 58. минуту довео Динамо у вођство од 2:0 и испоставило се поставио коначан резултат утакмице. До краја утакмице Динамо је имао неколико шанси а гости нису припретили голману Динама. У наредном колу Динамо гостује БСК Борчи.

Резултати 19. кола: Земун – Инђија 1:0, Слобода – Пролетер 3:1, Мачва – Раднички 1:1, Динамо – Оџаци 2:0, Јагодина – БСК 2:0, Будућност – ЧСК Пивара 1:0, ОФК Београд – Синђелић 1:0.

Табела: 1. Мачва 42, 2. Слобода 33, 3. Земун 30, 4. Раднички 27, 5. Будућност 27, 6. ЧСК Пивара 26, 7. Инђија 26, 8. Динамо 26, 9. Јагодина 24, 10. Пролетер 24, 11.БСК Борча 24, 12. Синђелић 23, 13. Бежанија 21, 14. Оџаци 19, 15. Колубара 16, 16. ОФК Београд 13.

У фудбалској Зони Југ играни су мечеви 18. кола шампионата. Небески анђели су у Врању савладали Младост из Медошевца минималним резултатом 1:0, док је Врањска Бања изгубила у Лесковцу од Дубочице, резултатом 2:1. Небески анђели су на 9. месту табеле са 24. освојена бода, док Врањска Бања заузима десету позицију са 21. освојеним бодом. У 19. колу Врањска Бања је домаћин Будућности из Орашја, док Небески анђели гостују Балканском у Димитровграду.