Актуелно

Резултати

Рукометаши Врања 1957 поражени су пред својим навијачима у дербију зачеља у дуелу са Новим Пазаром, резултатом 22:20, полувреме 10:10. Иако им је ова утакмица била од изузетног значаја у борби за опстанак, врањски рукометаши су изгубили меч, не од бољег али од снажнијег тима. Шест промашених седмераца коштало је Врањанце губитка бодова на овом мечу. Водили су изабраници Душана Стевановића у првом полувремену, али су олако дозволили играчима Новог Пазара да изједначе резултат до краја првих 30. минута. Гости су у другом полувремену повели са 4 гола разлике, што се испоставило као недостижна разлика до краја утакмице за врањске рукометаше. У наредном колу Врање 1957 гостује Дубочици у Лесковцу, тиму који се бори за улазак у Супер лигу и екипи која их је јесенас лако победила у Врању.

Резултати 15. кола: Синђелић –Топличанин – гости нису дошли на меч, Врање 1957 – Нови Пазар 20:22, Обилић – Мокра Гора 24:17, Пролетер – Колубара 34:23, Инђија – Златар 22:22, Прибој – Дубочица 26:32

Табела: 1. Обилић 24, 2. Дубочица 23, 3.Мокра Гора 22, 4. Пролетер 20, 5. Златар 14, 6. Прибој 14, 7.Синђелић 14, 8. Нови Пазар 13, 9. Колубара 13, 10. Врање 1957 11, 11. Инђија 9, 12. Топличанин 1