Још један мастерс серије 1000 у низу: Новак Ђоковић освојио Мадрид Мастерс 1000 2016 Србија првак Европе 2016, трећи пут за редом Рукомет Одбојка Стрељаштво Кик бокс Карате

Актуелно

Резултати

Немања Ђорђевић и Лазар Николић били су најзаслужнији за победу Југбаскета над Моравцем у 5. колу Летње српске кошаркашке лиге, резултатом 81:74. Ђорђевић је уписао 21. а Николић 20 поена на мечу, који су млади врањски кошаркаши другог тима Југбаскета одиграли у Печењевцу. У првој четвртини домаћин је имао предност од 19:17, другу деоницу врањски кошаркаши су решили у своју корист са 32:20. Трећа четвртина завршена је 18:15 за Моравац а четврта нерешено 17:17. Југбаскет је на деоби друге позиције на табели са другим тимом Радника из Сурдулице са по 7 освојених бодова. Прва Актавис академја из Лесковца има 8. освојених бодова. У наредном колу Југбаскет је слободан због одустајања Дубочице из Лесковца из такмичења.