Актуелно

Резултати

Градоначелник Врања, Слободан Миленковић  приредио је пријем за кикбоксере из Врања, Ивану Давидовић и Марка Динчића и њихове тренере, Игора Младеновића и Ведрана Ташковића. Врањски кик боксери су на турниру Светског купа у Будимпешти  освојили две од седам медаља, колико је освојила Репрезентација Србије . Ивана Давидовић освојила је златну медаљу у сениорској конкуренцији за жене, док је Марко Динчић био трећи у конкуренцији јуниора. Градоначелник Миленковић захвалио се  врањским кик боксерима и нагласио је да ће Град Врање и даље подржавати успешне спортисте. Пријему је присуствовао и градски већник за спорт Ненад Ђорђевић.