Актуелно

Резултати

У 1. колу у новој сезони у фудбалској Зони Југ, фудбалери „Врањске Бање“ освојили су бодове на гостовању у Власотинцу савладавши домаћу „Власину“, резултатом 2:1, полувреме 0:0. Боља игра домаћих фудбалера, и неколико изгледних шанси у првом полувремену, да би фудбалери „Врањске Бање“ у другој деоници меча преузели иницијативу и са два гола решили меч у своју корист. Пресудила је боља физичка спремност играча из Врањске Бање. После оправдано досуђеног пенала, Бањчане је у вођство довео Јовић у 59. минуту. Стошић је у 76. минуту повећао вођство „Врањске Бање“ на 2:0, да би играч „Власине“, Стојановић само ублажио предност у 84. минуту меча. „Врањска Бања“ је и у другом колу Зоне Југ гост и то екипи „Будућности“ у Орашју. Други представник Врања, „Небески анђели“ утакмицу 1. кола игра у среду у Трговишту са „Пчињом“.

Резултати 1. кола: Власина – Врањска Бања 1:2, Лужница – Будућност 1:2, Балкански – Пуста река 4:3, Дубочица – Полет 1980 5:0, Морава – ОФК Ниш 0:5, Танаско – Рајић – Слога 1:0, Брзи брод – Јабланица 1:2, Пчиња – Небески анђели (среда).