Још један мастерс серије 1000 у низу: Новак Ђоковић освојио Мадрид Мастерс 1000 2016 Србија првак Европе 2016, трећи пут за редом Рукомет Одбојка Стрељаштво Кик бокс Карате

Актуелно

Резултати

У „Пчињском дербију“ на терену у Трговишту, домаћа „Пчиња“ и „Небески анђели“ из Врања играли су нерешено 1:1, полувреме 1:0 за екипу из Трговишта. Ово је била последња утакмица 1. кола фудбалске Зоне Југ, која је одиграна јуче на захтев ова два клуба. Домаћин је повео у 26. минуту преко Арсића и тим резултатом је завршено прво полувреме. Клуб Војске Србије изједначио је преко Петровића у 50. минуту и то је био, како се испоставило, коначан исход меча. По свему виђеном подела бодова је по мери и једнима и другима. Да подсетимо, други представник Врања, тим „Врањске Бање“ савладао је у суботу „Власину“ у Власотинцу са 2:1. „Небески анђели“ у 2. колу дочекују „Мораву“ из Владичиног Хана.