Актуелно

Резултати

„Небесеки анђели“ и „Врањска“ Бања“ остварили су победе у 2,. колу фудбалске Зоне Југ. „Врањска Бања“ је у Орашју победила домаћу „Будућност“, резултатом 2:0. Стојиљковић је рано „начео“ домаћи тим, голом у 5. минуту, да би коначан резултат поставио Демић у 77. минуту утакмице. И „Небески анђели“ су на свом терену победили. Комшијска „Морава“из Владичиног Хана није успела да равноправно парира врањском зонашу. Иако су гости повели у 12. минуту голом Алексића, Петровић је својим „Хет триком“ поставио ствари на своје место. Ово је други велики пораз Ханчана на почетку шампионата а прва победа врањског тима. У наредном колу „Врањска Бања“ је домаћин „Јабланици“ из Медвеђе, а „Небески анђели“ су гости пиротском „Танасо Рајићу“.

Резултати 2. кола: Будућност (О) – Врањска Бања 0:2, Небески анђели – Морава 3:1, Јабланица – Власина 1:1, Слога – Брзи брод 0:3, ОФК Ниш – Танаско Рајић 3:1, Полет – Пчиња 1:2, Пуста река – Дубочица 0:5, Лужница – Балкански 1:2

Табела: 1. Дубочица 6, 2. ОФК Ниш 6, 3. Врањска Бања 6, 4. Балкански 6, 5. Небески анђали 4, 6. Пчиња 4, 7. Јабланица 4, 8. Брзо брод 3, 9. Будућност (О) 3, 10. Танаско Рајић 3, 11. Власина 1, 12. Лужница 0, 13. Слога 0, 14. Пуста река , 15. Полет 0, 16. Морава 0