Још један мастерс серије 1000 у низу: Новак Ђоковић освојио Мадрид Мастерс 1000 2016 Србија првак Европе 2016, трећи пут за редом Рукомет Одбојка Стрељаштво Кик бокс Карате

Актуелно

Резултати

„Динамо“ је јуче на стадиону „Јумка“ дошао до треће првенствене победе у шампионату Прве фудбалске лиге. Побеђна је екипа, новиг прволигаша „Темнића 1924“ из Варварина, са 1:0, голом Суракуа. Овај меч који је одигран у необичном термину у понедељак, пред око 1.000 гледалаца, донео је бледо прво и квалитетно друго полувреме. У првој деоници меча углавном се играло између два шеснаестерца па и није било неких изгледнијих прилика за гол. У другом делу утакмице сасвим нова слика на терену. Прво су гости запретили преко Сибиновића, који је замало био непрецизан. Онда велике прилике за вођство „Динама“ пропуштају: Ранђеловић, Младеновић и Сурака. И онда је у 66. минуту решено питање победника. Окамијан је добро упослио Суракуа, који резантним ударцем погађа небрањени део мреже голмана „Темнића“ , Јокића. До краја утакмице вредна помена је и шанса Ранђеловића, који погађа пречку голмана гостујућег тима. На крају победа „Динама“ за деобу првог места на табели са „Радничким“ из Крагујевца. У 5. колу „Динамо“ гостује „Радничком“ у Пироту.

Резултати 4. кола: ТСЦ –Пролетер 1:0, Бежанија – Раднички (П) 1:0, Динамо – Темнић 1:0, Будућност – Слобода 1:0, Металац – Инћија 2:0, ЧСК Пивара – Телеоптик 3:2, Јагодина – Раднички 1923 0:3, Синђелић – Нови Пазар 0:0

Табела: 1. Динамо 9, 2. Раднички 1923 9, 3. Синђелић 8, 4. ТСЦ 8, 5. Металац 7, 6. Будућност 7, 7. Пролетер 6, 8. Бежанија 6, 9. Нови Пазар 6, 10. Темнић 6, 11. Инђија 6, 12. Слобода 6, 13. ЧСК Пивара 4, 14. Раднички (П) 1, 15. Телеоптик 1, 16. Јагодина 0