Још један мастерс серије 1000 у низу: Новак Ђоковић освојио Мадрид Мастерс 1000 2016 Србија првак Европе 2016, трећи пут за редом Рукомет Одбојка Стрељаштво Кик бокс Карате

Актуелно

Резултати

Победом над „Радничким“ од 5:3, на стадиону крај Нишаве у Пироту у 5. колу Прве лиге Србије, фудбалери „Динама“ из Врања, зедржали су челну позицију на табели. „Динамо“ је рано, већ у 6. минуту дошао у вођство голом Сураке из пенала, који је начињен над њим. Смушена одбрана Пироћанаца није имала решења за полетну и брзу игру Врањанаца па је тако Недељковић у 23. минуту повећао предност „Динама“. До краја полувремена виђена су још три гола . Најпре је у 37. минуту Млађан Стевановић довео „Динамо“ у вођство од 3:0, да би његов презимењак Душан у 43. минуту дао гол за недостижних 4:0. Пре последњег судијског звиждука у првој деоници меча на 4:1 смањио је Спасић. У другом делу утакмице нешто конфузнија игра у одбрани „Динама“ па су Спасић у 82. и Емеке у 85. минуту смањили резултат на 4:3 и за мало,угрозили победу „Динама“, али је Недељковић својим другим голом у 90. минуту поставио коначних 5:3 за врањског прволигаша. „Динамо“ је овом  победом задржао врх табеле а Пироћанци заједно са „Телеоптиком“ су приковани за дно табеле. У 6. колу гост Врањанаца је новосадски „Пролетер“.

Резултати 5. кола: Раднички (П) – Динамо 3:5, Пролетер – Бежанија 3:2, Телеоптик – Јагодина 0:2, Раднички 1923 – Синђелић 0:1, Инђија – ЧСК Пивара 1:0, Темнић – Будућност 2:0, Нови Пазар – ТСЦ 2:0, Слобода – Металац 0:2

Табела: 1. Динамо 12, 2. Синђелић 11, 3. Металац 10. 4. Пролетер 9. 5. Нови Пазар 9, 6. Раднички 1923 9, 7. Темнић 9, 8. Инђија 9, 9. ТСЦ 8, 10. Будућност 7, 11. Бежанија 6, 12. Слобода 6, 13. ЧСК Пивара 4, 14. Јагодина 3, 15. Раднички (П) 1, 16. Телеоптик