Актуелно

Резултати

И после седам одиграних кола „Динамо“ из Врања је на првом месту табеле, Прве лиге Србије. Победом над „Бежанијом“ од 2:1, врањски тим је учврстио лидерско место на табели. Утакмица која је одиграна у петак, имала је два различита полувремена. „Бежанија“ је доминирала у првом полувремену, док је „Динамо“ апсолутно бољи ривал био у другој деоници меча. Домаћин је иницијативу крунисао голом Мркеле пред крај првог полувремена у 42. минуту. Од почетка друге деонице, „Динамо“ диктира темпо, ређеју се шансе пред голманом „Бежаније“, али мреже мирују до 77. минута. Тада Ранђеловић поравнава резултат. Победу врањском тиму доноси Сурака, који наставља голгереску серију у 82. минуту утакмице. „Динамо“ осваја важне бодове и сада их има 18, док први пратилац „Металац“ из Горњег Милановца заостаје за „Динамом“ два бода. И у следећем , 8. колу „Динамо“ је гост. Следи му тешко гостовање у Бачкој Тополи, новајлији у лиги екипи „ТСЦ“.

Резултати 7. кола: Бежанија – Динамо 1:2, Раднички 1923 – ТСЦ 2:2, Телаоптик – Нови Пазар 0:0, Инђија – Синђелић 1:1, Слобода – Јагодина 0:0, Раднички (П) – Металац 0:1, утакмице Темнић – ЧСК Пивара и Пролетер – Будућност – играју се данас.

Табела: 1. Динамо 18, 2. Металац 16, 3. Раднички 1923 13, 4. Синђелић 13, 5. ТСЦ 12, 6. Инђија 11, 7. Будућност 10, 8. Нови Пазар 10, 9. Пролетер 9, 10. Темнић 9, 11. Чск Пивара 7, 12. Слобода 7, 13. Бежанија 6, 14. Јагодина 5, 15. Телеоптик 3, 16. Раднички (П) 1.