Још један мастерс серије 1000 у низу: Новак Ђоковић освојио Мадрид Мастерс 1000 2016 Србија првак Европе 2016, трећи пут за редом Рукомет Одбојка Стрељаштво Кик бокс Карате

Актуелно

Резултати

На „Орастијадас купу 2017“, у истоименом грчком граду на тромеђи Грчке, Бугарске и Турске, одбојкашице Врања освојиле су друго место. Овај турнир који је одржан од 6. до 8. октобра окупио је 4 тима. Поред домаћина турнира „Висас Орастијадаса“ и Женског одбојкашког клуба „Врање“, учесници турнира били су и бугарски тим „Берое“ из Старе Загоре и турска екипа „Дога Спор“ из Бергама предграђа Измира. У првом мечу, врањске одбојкашице изгубиле су са 3:0 у сетовима од „Бероа“. Уморне од дугог пута освојиле су у првом сету 20 у другом 18 и у трећем сету 19 поена.             У тај бреку су, другог дана турнира, славиле над домаћином „Висас Ористијадасом“ са 3:2 у сетовима. Први и трећи су Гркиње добиле идентичним резултатом 25:22, а Врањанкама су припала други са 25:18 и четврти са 25:22, као и тај брек са 15:7.  Турска екипа била је слаб противник за врањске одбојкашице које су са 25:20, 28:18 и 25:22 славиле са 3:0 у сетовима. На крају коначан поредак тимова на турниру био је: 1. Берое 6, 2. Врање 5, 3. Дога Спор 2, 4. Висас Ористијадас 2. Врањски клуб је добио велику плакету за учешће на овом турниру.