Још један мастерс серије 1000 у низу: Новак Ђоковић освојио Мадрид Мастерс 1000 2016 Србија првак Европе 2016, трећи пут за редом Рукомет Одбојка Стрељаштво Кик бокс Карате

Актуелно

Резултати

ФУДБАЛ: Прва лига Србије, 9. коло: Динамо - Будућност (Добановци) 1:0

Зона Југ, 9. коло: ОФК Ниш - Небески анђели 0:1, Врањска Бања - Лужница 2:1

РУКОМЕТ (М): Супер Б лига, Исток - Запад, 4. коло: Раднички (Кг.) - Врање 1957 26:29

(Ж): Прва лига Исток, 3. коло: Врање - Осице (Књ.) 22:21

КОШАРКА: 1МРЛИ, 2. коло: Димитровград - Југбаскет 76:60

ФУТСАЛ: Друга лига, 3. коло: Врање - Пожаревац 4:2

ОДБОЈКА (Ж): Прва лига, 1. коло: Гимназијалац (Кв.) - Врање 0:3

(М) Друга лига  Исток, 1. коло: Врање - Хајдук Вељко 3:1

(Ж) Друга лига Исток, 1. коло: Панда - Пирот 3:1

Само су претерани оптимисти мислили да врањски прволигаш „Динамо“ може да победи „Црвену Звезду“ на стадиону „Рајко Митић“ у Београду у 1/16 финала фудбалског Купа Србије. Победник је био познат после првог полувремена када је „Звезда“ водила са недостижних 3:0. „Динамо“ је пружио отпор у првих 20. минута а онда је београдски „Суперлигаш“ доминирао током читаве утакмице и победио, резултатом 5:0. И комбиновани састав „Звезде“ без неколико стандардних првотимаца био је прејак за „Динамо“. Голове су постигли: Аџић 3, и по један Пешић и Срнић. У осталим мечевима Купа Србије: „Партизан“ је у Бољевцу савладао „Ртањ“ са 3:0, крушевачки „Напредак“ је победио „Бежанију“ у гостима са 1:0. док је чачански „Борац“ тријумфовао са 2:1 над „Слободом „ у Ужицу.