Актуелно

Резултати

Само су претерани оптимисти мислили да врањски прволигаш „Динамо“ може да победи „Црвену Звезду“ на стадиону „Рајко Митић“ у Београду у 1/16 финала фудбалског Купа Србије. Победник је био познат после првог полувремена када је „Звезда“ водила са недостижних 3:0. „Динамо“ је пружио отпор у првих 20. минута а онда је београдски „Суперлигаш“ доминирао током читаве утакмице и победио, резултатом 5:0. И комбиновани састав „Звезде“ без неколико стандардних првотимаца био је прејак за „Динамо“. Голове су постигли: Аџић 3, и по један Пешић и Срнић. У осталим мечевима Купа Србије: „Партизан“ је у Бољевцу савладао „Ртањ“ са 3:0, крушевачки „Напредак“ је победио „Бежанију“ у гостима са 1:0. док је чачански „Борац“ тријумфовао са 2:1 над „Слободом „ у Ужицу.