Још један мастерс серије 1000 у низу: Новак Ђоковић освојио Мадрид Мастерс 1000 2016 Србија првак Европе 2016, трећи пут за редом Рукомет Одбојка Стрељаштво Кик бокс Карате

Актуелно

Резултати

Лидер рукометне Супер Б лиге „Исток-Запад“, рукометни клуб „Врање 1957“ и после 7 одиграних утакмица незна за пораз. У 7. колу победили су екипу „Беле Паланке“, резултатом 33:27, полувреме 17:15. Боља игра у одбрани и одлична реализација контра напада тима из Врања било је пресудно на овом мечу да се дође до нове победе. Гости из Беле Паланке су само на почетку другог полувремена били на гол заостатка 17:16, док су врањски рукометаши током читавог меча имали три и више гола предности. Ристовић, Савић, Комланов и Миленковић у тиму „Врања 1957“ су постигли по 6 голова, док је исто толико погодака постигао Ранђеловић за госте. И у 8. колу „Врање 1957“ игра на домаћем паркету, јер им у госте долази „Златар“ из Нове Вароши.

Резултати 7. кола: Топличанин – Раднички 26:28, Локомотива – Дубочица 23:26, Златар – Планинка Пролом вода 31:27, Врање 1957 – Бела Паланка 33:27, Нови Пазар – Прибој 32:25, Хајдук Вељко – Карађорђе 38:26

Табела: 1. Врање 1957 14, 2. Нови Пазар 12, 3. Бела Паланка 9, 4. Раднички 9, 5. Дубочица 8, 6. Хајдук Вељко 8, 7. Топличанин 7, 8. Златар 6, 9. Прибој 5, 10. Планинка Пролом вода 3, 11. Карађорђе 2, 12. Локомотива 1.

Рукометашице „Врања“ победиле су резултатом 27:25, полувреме 14:10, екипу „Власотинца“ у мечу 7. кола Прве рукометне лиге „Исток“. Врањске рукометашице су на 9. месту табеле са 4. освокјена бода. У наредном колу врањске рукометашице гостују у Ћуприји тиму „Радничког