Актуелно

Резултати

Рукометаши „Врања 1957“ савладали су у Врању „Златар“ из Нове Вароши, резултатом 37:27, полувреме 18:12. У игри без резултатске неизвесности, јер је победник малтене био познат и пре почетка меча, врањски рукометаши су остварили циљ а то је било освајање нових бодова. Гости су само имали нерешен резултат у 2. минуту, када је било 1:1 а онда је током читавог меча било пет и више голова разлике за Врањанце. На крају је било 10 голова разлике за „Врање 1957“. Ристовић је постигао 8, Савић 7 а Миленковић 5 голова за домаћи тим, док је у редовима „Златара“ најефикаснији био Милетић са 6. голова.  Са 16. бодова „Врање 1957“ је лидер на табели а у стопу га прати „Нови Пазар“ са два бода мање. У наредном, 9. колу врањски рукометаши гостују „Локомотиви“ у Лапову.

Резултати 8. кола: Врање – Златар 37:27, Раднички – Нови Пазар 28:30, Дубочица – Топличанин 27:22, Планинка Пролом вода – Локомотива 38:28, Прибој – Хајдук Вељко 21:25, Бела Паланка – Карађорђе 35:27

Табела: 1. Врање 1957 16, 2. Нови Пазар 14, 3. Бела Паланка, 4. Дубочица 10, 5. Хајдук Вељко 10, 6. Раднички 9, 7. Топличанин 7, 8. Златар 6, 9. Планинка Пролом вода 5, 10. Прибој 5, 11. Карађорђе 2, 12. Локомотива 1

Рукометашице „Врања“ изгубиле су меч 8. кола Прве лиге „Исток“ у Свилајнцу од екипе „Радничког“, резултатом 29:21. Врањанке су десете на табели са 4. освојена бода. У деветом колу у Врању дочекују „Ртањ“ из Бољевца.