Још један мастерс серије 1000 у низу: Новак Ђоковић освојио Мадрид Мастерс 1000 2016 Србија првак Европе 2016, трећи пут за редом Рукомет Одбојка Стрељаштво Кик бокс Карате

Актуелно

Резултати

dinamo 2012 naslovna Динамо победио Спартак а Врањска Бања изгубила од Мораве. Рукометаши Врања 1957 поражени од Радничког из Крагујевца, рукометашице изгубиле у Лебану, Младост освојила прво место. Победа и кошаркаша Пантера.

Веома важну победу остварили су фудбалери Динама, победивши у Врању Спартак из Суботице, резултатом 2:1, полувреме 0:1. Голове за Динамо постигли су Мацоукас и Гашић, док је стрелац водећег гола за Спартак био Марчић у првом полувремену. Врло битна победа за врањски тим који је остао у трци за опстанак у Супер лигу Србије. Динамо, заједно са Земуном има 20 бодова, док је Бачка сакупила 18. У последњем колу шампионата Динамо гостује Бачкој. Победа или евентуални реми воде Динамо у бараж а пораз у Другу лигу.

Врањска Бања је у 6. колу фудбалске Зоне Југ, изгубила у Владичином Хану од Мораве, резултатом 3:0. Тренутно је на 7 месту табеле са 39 бодова а у наредном колу дочекује Јединство из Пирота.

У 21 колу Супер Б лиге, рукометаши Врања изгубили су на свом терену од Радничког из Крагујевца са 32:25, полувреме 18:13. Јовановић и Павловић су постигли по 5 голова у тиму Врања 1957, док је у Радничком најефикаснији био Стевановић са 7 голова. Врање 1957 је седмо на табели са 19 бодова. У последњем колу шампионата гостује Топличанину у Прокупљу.

Рукометашице Врања доживеле су висок пораз у Лебану од Радана, резултатом 31:14, полувреме 15:7. На табели Прве лиге Исток, врањске рукометашице су на 4 месту са 24 бода. У наредном колу у Врању дочекују други тим Јагодине.

Рукометаши Младости из Врања освојили су шампионску титулу у Другој лиги група Морава. Победили су у Сврљигу истоимени домаћи тим, резултатом 39:18, полувреме 20:6. Младост се пласирала у Прву мушку рукометну лигу Исток.

У првом колу Треће кошаркашке Регионалне лиге Региона 8, Пантери су у Врању победили Зоне Бојс из Блаца, резултатом 101:48, по четвртинама 27:8, 20:15, 26:18 и 28:7. У наредном колу гостују Моравцу у Печењевцу.