Клуб малог фудбала Врање наставља са лошим резултатима и у другом делу шампионата Прве Футсал лиге. Изгубили су врањски фудбалери у 15. колу у Нишу од Коперникуса резултатом 5:2, полувреме 3:0. И овога пута екипа Врања показала је многе слабости у игри, па и не чуди висок пораз од екипе која се такође бори за опстанак. Висока предност Коперникуса већ на полувремену од 3 гола само је задржана до краја меча. Врањски фудбалери су успели само да постигну два гола до краја утакмице, али то је било недовољно за било какву озбиљну помисао за освајање макар једног бода. Велика брига око опстанка Врањанаца и даље траје јер већ у наредном колу у госте им долази одлична екипа Новог Пазара.

Резултати 15. кола: Нови Пазар - Нова Пазова 6:1, Смедерево - Деус 2:5, Коперникус - Врање 5:2, Флеш - Машинац 7:8.

Табела: 1. Деус 36, 2. Економац 34, 3. Смедерево 33, 4. Калча 33, 5. Нови Пазар 28, 6. Фон 19, 7. Ниш 92 16, 8. Нова Пазова 14, 9. Коперникус 12, 10. ВРАЊЕ 11, 11. Машинац 10, 12. Флеш 7. (Табела је непотпуна јер две утакмкице нису одигране).

Thursday the 25th. Спортски савез града Врања 2013.