Прволигаш Динамо је у 18. колу шампионата савладао на свом стадиону екипу Лознице минималним резултатом 1:0 и освојио врло важна три бода у борби за опстанак. Ови бодови су важнији јер су освојени у дуелу са директним конкурентом за опстанак у Првој лиги Србије. Агилнија игра фудбалера Динама током читеве утакмице донела је превагу на терену па је након једног центаршута у 29. минуту новајлија Вујовић, главом матирао голмана Лознице. Овај погодак за Динамо био је кључни тренутак меча, јер су мреже до краја сусрета мировале. Имали су прилика фудбалери и једног и другог тима да промене резултат, али је он остао до краја утакмице, као након 29. минута.

Динаму следи тешке недеља, јер у среду гостује у Ужицу Слободи, а за викенд одлази у Пећинце Доњем Срему. Два тешка гостовања у којима би и подела бодова за Динамо био велики капитал у борби за опстанак.

Резултати 18. кола: ЧСК Пивара-Напредак 0:1, Пролетер-Слобода 0:0, Динамо-Лозница 1:0, Бежанија-Доњи Срем 0:0, БСК Борча-Инђија 1:1, Синђелић-Раднички 1923 3:0, Слога-Бачка 0:1, Земун-Колубара 0:0.

Табела: 1.Напредак 44, 2.Бачка 40, 3.Синђелић 29 (-1), 4.Бежанија 29, 5.Пролетер 24, 6.ЧСК Пивара 24 (-1), 7.Земун 23, 8.Доњи Срем 22 (-1), 9.Слога 21, 10.Динамо 21 (-1), 11.Инђија 20 (-1), 12.Слобода 19 (-1), 13.Лозница 19 (-1), 14.БСК Борча 19 (-1), 15.Колубара 18 (-1), 16.Раднички 1923 7.

Saturday the 20th. Спортски савез града Врања 2013.