У оквиру трећег кола Прве лиге Србије фудбалери Динама дочекали су Колубару из Лазаревца и играли без голова 0:0.

У измењеном саставу, у односу на прва два кола, врањски фудбалери нису створили ниједну изгледну прилику за постизање погодка. Гостујућа екипа из Лазаревца је прву добру шансу имала у 76. минуту, али нису успели да постигну гол.

У 61. минуту, након изведеног корнера, један од одбрамбених играча Колубаре је играо руком у свом казненом простору, али судија Милановић није досудио пенал за Динамо.

Динамо остаје без тријумфа у стартна три кола и са два бода заузима 14. позицију. У наредном колу Врањанци гостују фудбалском клубу Оџаци.

У осталим утакмицама 3. кола Прве лиге Србије постигнути су следећи резултати: Будућност – БСК 0:0, Бежанија – Раднички 1:0, Мачва – Пролетер 1:0, Синђелић – Инђија 0:0, Слобода – Земун 0:0, ОФК Београд – ЧСК Пивара 0:2, Јагодина – Оџаци 3:0.

Максималних девет бодова има екипа Мачве, по 7 имају Јагодина и ЧСК ПИвара, 5 бодова имају Синђелић и Будућност, а по 4 Пролетер, Бежанија, Слобода, Оџаци и БСК. Раднички има 3 бода, а по два Колубара, Земун и Динамо. Инђија је освојила 1 бод, а ОФК Београд је без бодова.

Wednesday the 24th. Спортски савез града Врања 2013.