У оквиру 6. кола Прве Футсал лиге, екипа Врања је на свом терену дочекала нишки састав Калча и претрпела пораз 3:2. Гости су први стекли предност погодгом Мицића и сачували је до полувремена.

У другом делу игре, домаћи састав је преко Стошића изједначио, али је Илић опет донео предност гостима. Два минута пре завршетка утакмице, голман Ристић је постигао гол за изједначење, али су гости преко двоструког стрелца Илића у последњем минуту утакмице успели да остваре победу и освоје три бода. Врањанци у досадашњем току шампионата имају једну победу и један реми и са 4 бода заузимају осму позицију а у наредном колу гостују лидуеру на табели, екипи Економца.

Friday the 19th. Спортски савез града Врања 2013.