Врањска екипа у малом фудбалу је опет остала без бодова на домаћем терену. У утакмици 8. кола Прве Футсал лиге, САС Марбо из Зрењанина је остварио победу 6:4. Иако су Врањанци добро почели меч и имали предност 2:0, до краја првог дела игре гости су успели да умање предност и било је 2:1 после 20 минута игре.

У другом полувремену домаћи фудбалери су опет увећали предност на 3:1, али су гости изједначили. Два минута пре завршетка утакмице, екипа Врања опет стиче резултатску предност, али су гостујући фудбалери до краја сусрета успели тотално да преокрену резултат и освоје сва три бода. Голове за екипу Врања су постигли Стошић, Стојановић и Крстић два. Са 4 бода, Врањанци су на претпоследњем, 9. месту, а у последњем колу јесењег дела првенства гостују екипи Смедереву, која је на другом месту.

Friday the 19th. Спортски савез града Врања 2013.