У оквиру 9. кола Супер Б лиге, рукометаши Врања 1957 гостовали су у Инђији истоименом тиму и забележили победу 22:19, полувреме 12:9.

Најефикаснији у врањском тиму био је Сава Ташковић са 11 погодака, док је код домаћина највише голова дао Никола Радаковић, 6. Врањанци су од почетка стекли предност коју су увећавали, а домаћи рукометаши су тек у 49. минуту сустигли и преокренули резултат у своју корист коју нису имали снаге да задрже до краја меча, тако да је екипа Врања 1957 у 56. минуту имали предност 19:18 што је до краја меча само увећала и освојила два бода на гостујућем терену.

Врање 1957 је после овог тријумфа на 8. месту са 7 бодова а у наредном колу дочекује екипу Прибоја.

Утакмицу 8. кола Друге лиге Морава, рукометашице Врања одиграле су на домаћем терену против Мораве из Владичиног Хана и оствариле победу 29:17. Врањанкама је ово пета победа у текућем шампионату и са 10 бодова заузимају трећу позицију.

Thursday the 18th. Спортски савез града Врања 2013.