На Државном првенству у полумаратону, одржаном у Апатину, учествовало је три такмичара из Врања и сва тројица су забележили одличне резултате.   У полумаратону, државни вицешампион постао је Врањанац Кристијан Стошић који је освојио друго место у генералном пласману. У категорији припадника војске и полиције, која је одржана у оквиру Државног првенства, врањски такмичари су били на победничком постољу. Прво место је освојио Милан Анђелковић, док је Синиша Станковић био трећепласиран.

На полумаратону, одржаном у Скопљу поводом Дана македонске револуционарне борбе, Врањске маратонце је представљао Иван Станковић.

Врањске маратонце у предстојећем периоду очекује полумаратон у Велесу, а потом и маратон у Хрватској, док ће Кристијан Стошић трчати маратон у Истанбулу.

Friday the 19th. Спортски савез града Врања 2013.