Врањски кик боксери Драгана Сретеновић и Фазлија Реџепи боксоваће данас у полуфиналу Првенства Европе у дисциплини Лоу кик, које се одржава у пољском граду Кракову. Трећи врањски репрезентативац, Радомир Недељковић изгубио је у осмини финала од Руса Рената Ондара, резултатом 3:0 и завршио је такмичење.Драгана Сретеновић у женској конкуренцији боксоваће против рускиње Ирине Глукховченко, док ће Фазлија Реџепи на мегдан Љупчету Коцеву из Македоније.

Реџепи је у четвртфиналу на поене 2:1 победио такмичара из Азербејџана, Заура Орујева. Драгана Сретеновић и Фазлија Реџепи већ су обезбедили бронзане медаље а могу да, евентуалним победама, дођу и до сјајнијих одличја на Јуниорском Првенству Европе.

Friday the 19th. Спортски савез града Врања 2013.