У Белој Паланци је одржано такмичење у bench press-u, други Кимит куп на коме је учествовало 75 такмичара из 15 клубова. Врањски Олимп је освојио пет златних медаља и два пехара као и диплому наењену најбољем клубу. У категорији до 67,5 килограма код жена, убедљиво најбоља била је Врањанка Тања Златновић која је освојила три златне медаље и два пехара за апсолутно најјачу жену и за релативно најјачу жену.

Категорији до 90 килограма најбољи је био Игор Јовановић из врањског Олимпа који је оборио државни рекорд и проглашен је за релативно најјачег такмичара. Од Врањанаца је успешан био и Братислав Станковић у категорији М3 до 110 килограма који је, такође, освојио златну медаљу. До краја године, одржаће се још једно такмичење, Гала Куп у Нишу, 21. децембра где врањски такмичари очекују добре резултате.

Thursday the 25th. Спортски савез града Врања 2013.