Поводом обележавања недеље у част Дана Гимназије Бора Станковић у Врању, група ученика из ђачког парламента врањске Гимназије је организовала турнир у малом фудбалу „Борин Куп“.

На овом турниру је учествовало 16 екипа из врањских средњих школа. Организацији турнира је помогао Спортски савез Града Врања и доделио три пехара првопласираној екипи, најбољем играчу и голману. Прво место на овом турниру који је трајао пет дана, освојила је екипа Дрводељци из Хемијско технолошке школе. Екипа „Хемијске школе“ је освојила друго место, док се екипа Информатичке гимназије пласирала на треће место. Најбољи играч на турниру био је Милош Митровић, док је најбољи голман Стефан Додић.

Saturday the 20th. Спортски савез града Врања 2013.