У Доминантној игри пред својим навијачима, у 20 колу Прве лиге Србије, изабраници тренера Антића победили су Синђелић из Београда, резултатом 4:1, полувреме 2:0. Фудбалери Динама доминирали су тереном током читавог меча и на крају заслужено укњижили три нова бода. Гости су дошли на стадион Јумка да се бране али у томе нису успели. У 10 минуту Стевановић главом, на центаршут Величковића, доводи Динамо у вођство. Да су Мацоукас и Недељковић били мало прецизнији, када су погодили стативу и пречку, могао је Динамо да утростручи предност у првих петнаестак минута. До полувремена је виђен још један гол у мрежи голмана Синђелића, Мијића а стрелац је био Величковић. И у другом полувремену иста слика на терену. Недељковић повећава вођство Динама на 3:0 у 55 минуту, да би Ђорђевић из слободног ударца смањио на 3:1. Коначан резултат меча поставио је Петровић, који је у другом полувремену заменио Недељковића. Врањски тим је поправио позицију на табели Прве лиге и сада је шести са 29 бодова, док Графичар и Златибор на деоби првог места имају по 35 бодова. У 21 колу Динамо одлази на тешко гостовање Златибору у Чајетини.

Friday the 19th. Спортски савез града Врања 2013.