Поразом у Неготину од Хајдук Вељка, резултатом 34:28, полувреме 17:12, рукометаши Врања 1957 су завршили сезону у Супер Б лиги. Врање 1957 дели девету позицију са Јагодином са по 7 бодова и оба клуба се налазе у зони испадања. Испод њих је само Житорађа, која је без бодова. На утакмици у Неготину, Барјактаревић је постигао 6 а Чоловић 5 голова у тиму Врања а у домаћем тиму најефикаснији су били Петровић и Станојчић са по 6 погодака. У Првој лиги Исток, рукометаши Младости победили су у Параћину истоимени тим са 36:31. Рукометашице Врања изгубиле су на домаћем терену од Ремисијане из Беле Паланке, резултатом 34:26. Младост је седма , док су рукометашице Врања девете.

У Првој фудбалској лиги Србије, Златибор и Раднички Крагујевац су играли нерешено 0:0, док је Нови Пазар савладао Смедеревео, резултатом 3:1 у заосталим утакмицама 23 кола.. После ових резултата дошло је до одређене промене на прволигашкој табели. Динамо из Врања је сада девети, јер је осмо место препустио Новом Пазару, који има бод више у односу на врањски тим.

Пораз су доживеле одбојкашице Врања на домаћем терену од Србијанке из Ваљева са 3:1 у сетовима. Гошће су први сет добиле, резултатом 25:20. Врање изједначава на 1:1 у сетовима, да би Србијанка после разлике од 26:24 повела са 2:1. У четвртом сету је било 25:20 . Врање је са другог места пало на 4 место табеле Прве лиге Србије. Два пораза доживели су врањски клубови и у Другој лиги Исток. Одбојкаши су поражени у Јагодини са 3:1, док су одбојкашице Панде поражене у Зајечару са 3:0 у сетовима.

Кошаркаши Пантера су поразили Хисар у Лесковцу, резултатом 106:43. Власотинце је прво на тебели Друге Регионалне лиге Исток, док су Пантери други.

Тријумфовали су и Стонотенисери Топ Спина у дуелу са Лужницом из Бабушнице у 9 колу Друге лиге,Југ, са 4:1. Топ Спин је и даље први на табели без пораза а у наредном колу игра у Бору са истоименим тимом.

Saturday the 20th. Спортски савез града Врања 2013.