Одбојкашице „Врања“ поражене су у Љигу од екипе „Спартака“, резултатом 3:2 у сетовима у мечу 10 кола шампионата Прве лиге Србије. Мимо свих очекивања и прогноза, врањске одбојкашце су претрпеле пораз од до овог кола последњепласиране екипе на табели, која је имала само једну победу. „Врање“ је пут Љига отишло као фаворит а вратило се са само освојеним једним бодом. Први сет су гошће добиле са 25:23. Друга два су припала „Спартаку“ са 25:16 и 25:20. До изједначења су одбојкашице „Врања“ дошле победом у четвртом сету, резултатом 25:14. И онда су доживеле дебакл у петом сету, који су изгубиле са 15:7. Поразом је „Врање“ пало на 6. место табеле са 16. бодова, колико има и петопласирано „Таково“ из Горњег Милановца. Први је „Срем“ са 28 бодова. У наредном колу у суботу у Врању гостује „Динамо“ из Панчева.

Friday the 19th. Спортски савез града Врања 2013.