Одбојкашице су изгубиле, одбојкаши, победили а КМФ „Врање“ играо нерешено у Крагујевцу. Стонотенисери и кошаркаши такође су били успешни на својим мечевима. Одбојкашице „Врања“  су у 12 колу поражене, резултатом 3:1 у сетовима од „Роде“ у Београду а могле су да освоје бодове. Први сет су, врањске одбојкашице добиле са 25:23. У другом сету су имале вођтво од 18:10 а онда га препустиле противнику за 25:19. И трећи сет  „Рода“ побеђује са 25:23. Четврти сет је изгубљен на разлику 30:28. Врање заузима пето место на табели Прве лиге  а у 13. колу у Врање долази екипа „Омладинца“ из Нових Бановаца.  У Другој лиги „Исток“, одбојкаши „Врања“са 3:0 у сетовима су савладали екипу „Топличанина 97“. „ Врање“ је на трећем месту табеле са 18 бодова. Одбојкашице Панде изгубиле су од Топличанина са 3:0 у сетовима. Панда је и даље предпоследња на табели са 6 бодова. На почетку другог дела шампионата у Првој лиги, Клуб малог фудбала „Врање“ играо је нерешено 2:2 са „Економцем“ у Крагујевцу. „Економац“ је повео са 2:0 головима Радојичића у другом и Васића у четвртом минуту. Трајковић је смањио на 2:1 до краја првог дела игре да би у самом финишу исти играч поравнао резултат за бод Врањанаца. „Врање“ је и даље шесто на табели са 11 бодова. У Другој Регионалној лиги,кошаркаши „Пантера“ из Врања победили су у Нишу „Тријумф“, резултатом 93:66. У следећем колу „Пантери“ су домаћини „Зицеру“ из Бора. Почео је шампионат и у Другој стонотениској лиги групе „Југ“. Нова победа за стонотенисере „Топ Спина“ , резултатом 4:1 над Радничким из Ниша. Врањски клуб је и даље суверени лидер на табели а у суботу гостује Озрену у Сокобањи. Фудбалски прволигаш из Врања, Динамо налази се на припремама у албанској луци Драч.  Одиграли су фудбалери Динама и први контролни меч са прволигашем из Албаније Билисом и головима Стевановића, два и Радочаја славили су са 3:0.

Friday the 19th. Спортски савез града Врања 2013.