Кик боксери из Врања такмичили су се у Алексинцу а каратисти на турниру у Краљеву. У Алексинцу је одржано Првенство Централне Србије у кик боксу у дисциплини К 1. Учествовало је 110 такмичара из овог дела Србије из 18. клубова. Из врањских клубова „Јуниор“ и „Врање“ учествовала су 9 кик боксера, који су освојили две златне, три сребрне и две бронзане медаље. Прва места припала су Марку Тасићу у категорији до 57. килограма и Танету Барјамовићу у категорији до 54. килограма. Они су победили у категорији кадета.

Каратисти „Врања“ и „Феникса“ учествовали су на међународном карате Купу у Краљеву. У организаији Карате клуба“Реикон“ такмичило се 360 каратиста из 37 клубова. Из Карате клуба“Врање“, Илија Крстић освојио је прво место а освојене су и две бронзане медаље. Шест такмичара Карате клуба „Феникс“ освојили су у актегоријама Кате, појединачно и екипно 9. медаља, 6. златних и 3. сребрне

Wednesday the 24th. Спортски савез града Врања 2013.