Због пандемије коронавируса, раније су завршена многа првенства у различитим спортовима, а такав је случај и са шампионатом у малом фудбалу. Првак Србије у Футсалу је по табели, београдска „Црвена Звезда“. Из Прве лиге је испао „Јастребац“ из Блаца. Фудбалери „Врања“ су „завршили“ шампионат на петом месту у средини табеле и наредне године ће играти у Првој лиги Србије. Из Друге лиге у елитни ранг Србије вратио се београдски „Коњарник“. У Другој лиги , бујановачки „Зуфо“, је завршио на трећем месту табеле. Бујановачки фудбалери су били сигурни учесници Плеј офа за пласман у Прву лигу, али их је ситуација око прекида првенства скроз пореметила. „Коњарник“ је отишао у виши ранг а поред „Зуфа“ у наредној сезони из Јужне Србије у Другој лиги играће и „Јастребац“ из Блаца и „Лесковац“. Може да се деси да ФСС одлучи другачије, да прошири лиге па онда и „Зуфо“ има шансу за улазак у виши ранг.

Friday the 19th. Спортски савез града Врања 2013.