Сви фудбалски клубови из Врања, протеклог фикенда остварили су победе у шампионатима Србије. Победили су и кошаркаши „Панатера“, док су рукометни клуб и обојкашки клубови своје мечеве изгубили.  „Динамо“ је забележио и другу победу у шампионату Прве фудбалеке лиге Србије. Победили су врањски фудбалери на стадиону „Јумка“ екипу „Железничара“, резултатом 3:1, полувреме 1:0. Голове за врањски тим постигао је Тумбас у 38 и 78 минуту и Димитров у 75 минуту меча. И гола за Панчевце постигао је „Динамов“ чувар мреже, Орлић, аутогол. „Динамо“ је и даље последњи на табели са 6 освојена бода. Зонаши, „Врањска Бања“ и „Небески анђели“ су идентичним резултатом од 1:0 победили своје противнике „Јабланицу“ из Медвеђе и „Јединство“ из Бошњаца, у 9 колу фудбалеке зоне „Југ“. „Небески анђели“ су други на табели и у наредном колу дочекују „Алакинце“. „Врањска Бања“ је на 11 месту са 10 бодова и у наредном колу игра у гостима код екипе „Светлост“. Другу победу у првенству Прве футсал лиге остварили су фудбалери „Врања“. Победили су у Београду, актуелног првака државе, „Црвану Звезду“, резултатом 3:2. „Врање“ је четврто на табели са 6 бодова, по девет бодова , на прва два места табеле освојили су „ Нови Пазар“ и „Винтер Спорт“. У 4 колу , „Врање“ дочекује „Калчу“.Поразом су рукометаши „Врања 1957“ започели нову сезону у Супер Б „Исток-Запад“ лиги. Изгубили су у Куршумлији од истоименог домаћег клуба, резултатом 32:27. Врањски рукометаши су прву деоницу меча решили у своју корист али су попустили у другом полувремену и изгубили су бодове. У 2 колу „Врање 1957“ гостује „Златару“ у Новој Вароши. У дебитантском мечу у Првој Регионалној лиги „Исток“ , кошаркаши „Пантера“ савладали су „Димитровград“ у гостима, резултатом 79:71. У другом колу, „Пантери“ су домаћини екипи „Јуниор“ из Ниша.Сва три одбојкашка клуба изгубила су мечеве. Одбојкашице „Врања“, изгубиле су меч Прве лиге у Смедереву од истоименог тима, резултатом 3:1 у сетовима. У Другој лиги „Исток“, одбојкаши „Врања“ изгубили су са 3:0 у сетовима од „Топличанина 97“ у Прокупљу а одбојкашице „Панде“ су идентичним резултатом поражене од „Лесковца 98“. Наредног викенда, одбојкашице „Врања“ дочекују „Јединство“ из Ужица, одбојкаши играју „Комшијски дерби“ са „Моравом“ из Владичиног Хана а „Панда“ је домаћин „Књажевцу“.

Friday the 26th. Спортски савез града Врања 2013.