Кошаркаши „Пантера“ из Врања поражени су у 10 колу Прве Регионалне лиге „Исток“, групе А, од екипе „Јуниора“, резултатом 84:78,по четвртинама 22:17, 26:19, 23:24 и 13:18.

Изненађујући пораз изабраника тренера Станојковића, јер су врањски кошаркаши, лидери на табели групе А имали за противника тим, који је у средини табеле ове групе и који има две победе мање од „Пантера“. Млада и полетна нишка екипа доминирала је већим делом утакмице, па су кошаркаши из Врања пружили адекватан отпор само у последњој четвртини,коју су добили са 5 кошева разлике. Пет поена предност иимале су Нишлије на крају првих десет минута меча.Меч је решен у другој четвртина, коју је домаћин добио са 7 кошева разлике ,па је на полувремену било 48:36. Трећу деоницу меча, добили су „Пантери“ са пола коша и четврту са 18:13, али то је било недовољно да се избегне пораз. „Пантери“ су и даље први на табели, групе А са 12 бодова, али друго „Власотинце“ има 11 бода и утакмицу мања и пораз мање. У 12 колу „Пантери“ поново гостују и то тиму који се бори за опстанак, „Младост Весни“ у Белој Паланци.

Wednesday the 17th. Спортски савез града Врања 2013.