ЖОК Врање победио је после велике борбе Параћин у Параћину, резултатом 3:2 у сетовима и тријумфом завршио полусезону у Другој одбојкашкој лиги Исток. Велика борба виђена је на овој утакмици и тек после тај брека, врањске одбојкашице су успеле да победе.

Први сет припао је домаћим одбојкашицама 25:13, Врањанке су добиле други са 25:19. Тесна победа Параћина у трећем сету на разлику 27:25. Најбоља играчица утакмице Катарина Рангелов са саиграчицама изједначава на 2:2 у сетовима да би у петом сету победом од 15:12, Врање освојило бодове. Следи пауза у првенству, а Врањанке са 13 бода заузимају шесту позицију.

Младост је са 3:2 поражена у Прокупљу од Топличанина. Ово је била турбулентна полусезона за одбојкаше Младости коју су окарактерисале смене победа и пораза. Мораће Младост у паузи да консолидује редове ако жели бољи пласман него ове јесени. Са 12 бода, врањски тим је на шестом месту после првог дела првенства.

Sunday the 28th. Спортски савез града Врања 2013.