Овог викенда су одигране утакмице 11. кола Друге одбојкашке лиге Исток. Женски одбојкашки клуб Врање наставља са сјајним резултатима и серију без пораза. Врањанке су на домаћем терену декласирале екипу Сурдулице за свега 40 минута максималним резултатом 3:0. Све три сета су завршена идентичним резултатом 25:5. Врањанке су на првом месту са максималних 33 бода а у наредном колу гостују екипи Десетке из Ниша.

Мушки одбојкашки клуб Младост из Врања претрпео је и девети пораз у текућем шампионату. ОК Младост је на домаћем терену претрпео пораз од екипе Тимока из Зајечара 3:1, по сетовима 25:21, 25:22, 25:27 и 25:16. Младост је на последњем, 10. месту са 5 бодова а у наредном колу гостује Десетки из Ниша.

Monday the 29th. Спортски савез града Врања 2013.