Рукометаши Врања 1957 настављају са добрим партијама на домаћем терену. Победили су екипу Житорађе из истоиманог места, резултатом 34:30, полувреме 16:14 у утакмици 6. кола Прве лиге Исток. Врањски тим је победио у квалитетном сусрету екипу која је до овог кола била прва на табели.

Врањска екипа је на полувремену водила са 2 гола предности. Гости су претили током читаве утакмице, али су Врањанци добром игром у одбрани  и квалитетним решењима у нападу успели да до краја меча подигну своју предност на четири гола и да освоје нове бодове, који их сврставају у тимове у самом врху табеле. Са 8 бодова Врање 1957 заузима пету позицију, а у наредном колу гостује у Лесковцу Дубочици 54.

Резултати 6. кола: Књажевац - Младост 1949 37:35, Јастребац - Бела Паланка 32:26, БСК Хеба - Власотинце 26:20, Топличанин - Хајдук Вељко 30:23, Врање 1957 – Житорађа 34:30.

Распоред утакмица 7. кола: Хајдук Вељко - Књажевац, Младост 1949 - Јастребац, БелаПаланка - БСК Хеба, Власотинце - Бор, Житорађа - Топличанин, Дубочица 54 - Врање 1957.

Monday the 29th. Спортски савез града Врања 2013.