Први турнир који је отворио сезону турнира у малом фудбалу одржан је у Нерадовцу. Организатор турнира Месна заједница Нерадовца, Град Врање и Спортски савез града, окупили су 15 екипа на меморијалном турниру у спомен рано преминулом спортисти Милошу Ристићу Тајсону, чије име носи турнир.

После великих борби и квалитетних фудбалских  представа победник турнира је екипа „Јоца Сваштара“, која је у финалном мечу савладала екипу Раковца, резултатом 6:2. Треће место припало је екипи „Голд стар Цезар“, која је резултатом 9:6 победила тим Тибужда. Током турнира екипе су играле у прелиминарној фази сврстене у 4 групе, да би најквалитетнији тимови играли у борбу за пласман за прва три места. Наградни фонд је био 90.000 хиљада динара. Прваку је припало 60.000, хиљада, другопласираном 20.000 хиљада, док је трећепласирани тим освојио 10.000 хиљада динара. Спортскки савез Града Врања поделио је најбољим екипама и појединцима медаље и пехаре.

Sunday the 28th. Спортски савез града Врања 2013.