У Београду је протеклог викенда одржан европски Куп „Serbia Open“ у дисциплини К1 на коме је учествовало 120 такмичара из девет држава. Из кик бокс клуба Врање и Јуниор је учествовало пет такмичара који су остварили запажене резултате.

Најуспешнији је био Радомир Недељковић који је у полуфиналној борби у категорији до 67 килограма савладао босанског такмичара прекидом у првој рунди, да би у финалном мечу био бољи од Горана Алексића из Новог Сада 3:0 и освојио златну медаљу.

Драгана Сретеновић је освојила сребро  у категорији до 65 килограмајер је у финалној борби боља од ње била Теодора Минић из Београда. Бронзану медаљу је освојио Слађан Драгишић у категорији до 71 килограм, док су без медаље на овом таклмичењу остали Милош Цветковић и Мирољуб Недељковић.

Sunday the 5th. Спортски савез града Врања 2013.