На Државном првенству А класе у категорији К1, одржаном у Врбасу учествовало је 81 кикбоксера из 30 клубова. Врањске кик бокс клубове је представљало три такмичара, а најуспешнији је био Слађан Драгишић који је освојио златну медаљу у категорији до 71 килограм.

Сребрне медаље су освојили Милош Цветковић у категорији до 63, 5 кг и Мирољуб Недељковић у категорији до 71 килограм. Иако је било најављено учешће и четвртог такмичара из Врања, Радомир Недељковић због болести није могао да се такмичи. Ово првенство је било и изборно за сениорску селекцију Србије.

Већ 13. априла ће у Краљеву бити одржано Првенство централне Србије у категорији К1 за јуниоре и кадете где ће наступати девет такмичара из два врањска клуба.

Friday the 3rd. Спортски савез града Врања 2013.